معرفی مرکز: مرکز بازدیدکنندگان ژئوپارک جهانی طبس در طبقه شمالی و همکف عمارت باغ گلشن قرار دارد. این مرکز، اطلاعات علمی درباره زمین شناسی، فرهنگ، تاریخ، طبیعت و صنایع دستی ژئوپارک جهانی طبس را به نمایش گذاشته و شروعی عالی برای شناخت و کاوش در منطقه طبس است. برای به دست آوردن اطلاعات در مورد آنچه در هنگام سفر به ژئوپارک نیاز دارید را در این مکان می توانید تجربه کنید. ما با توصیف از منطقه خود و مهمترین مناظر می‌خواهیم به بازدیدکنندگان الهام دهیم تا به سفر خود از این منطقه رویایی ادامه دهند و با طبیعت و پتانسیل‌های ارزشمند آن آشنایی پیدا کنند.

همچنین در طبقه زیرین مرکز بازدیدکنندگان، موزه ژئوپارک جهانی طبس قرار دارد. این موزه، علاوه بر گذشته زمین‌شناسی و فرآیندهایی که جهان ما را به زیبایی ایجاد کرده است، سنگ‌ها، کانی‌ها، گیاهان، جانوران فسیل‌ شده ژئوپارک و پدیده‌های چند صد میلیون ساله آن را نشان می‌دهد.

ساعات بازدید: صبح ها  07:30 الی 12:30 و بعدظهر ها 17:00 الی 19:00

تلفن: 05632831024 – 05632837707

قیمت بلیت: 150.000 ریال (هر نفر)

پیشنهادات فصلی: با توجه به اینکه این مرکز دارای فضای بسته بوده و از سیستم تهویه مناسبی برخوردار است امکان بازدید از آن در تمامی طول سال برای بازدید کنندگان فراهم است. اما پیشنهاد ما برای بازدید از باغ گلشن فصل بهار، تابستان و پاییز است.

گالری تصاویر

موقعیت در گوگل مپ