شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری کوبی‌کی طبس در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نمود. این شرکت در زمینه ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی فعالیت داشته و مبتکر اولین مجری برگزاری تورهای کوتاه مدت یک روزه جهت آشنایی هر چه بیشتر مسافران عبوری/گذری با جاذبه ها و مناطق گردشگری شهرستان طبس می باشد.
از دیگر اقدامات و فعالیت های مهم این شرکت، عقد تفاهم نامه با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی بمنظور حفاظت، نگهداری و بهره برداری از ژئوسایت ارزشمند کال جنی که در فهرست آثار طبیعی ملی کشور به ثبت رسیده و تاکنون اقدمات مهم و عام المنفعه بسیاری جهت تسهیل و ایمن سازی بازدید از این دره ی پر رمز و راز صورت گرفته است.
مدیران این شرکت، حفاظت، نگهداری و بخصوص پاکسازی دره و پس از آن بهسازی و ایمن سازی مسیرهای بازدید و ایجاد امکانات و زیرساخت های اولیه همانند راه دسترسی، ایجاد پارکینگ و سرویس های بهداشتی و احداث مرکز اطلاع رسانی (Info Center) را وظیفه ی ذاتی خود می‌دانند.
همکاری و ارائه خدمات خاص به آژانس های داخلی و خارجی و برگزاری تور های طبیعت گردی و تخصصی و علمی-آموزشی (مانند تورهای بازدید از معادن، برداشت زعفران و خرما، کویر نوردی و پیمایش کویر و…) از دیگر شاخه های فعالیت این شرکت می باشد.

گالری تصاویر

موقعیت در گوگل مپ

تلفن مدیریت: 989138627478+